• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Результати конкурсу "Знай і люби свій край"

Результати конкурсу "Знай і люби свій край"

2020-03-25

Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

На виконання наказу відділу освіти Василівської райдержадміністрації від 02.03.2020 № 03 «Про проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», з метою пошуку та підтримки здібних обдарованих, талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів 18 березня 2020 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» Василівської районної ради Запорізької області відбувся районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (далі - Виставка) у заочній формі.

У Виставці взяли участь 1 комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» Василівської районної ради Запорізької області та 12 загальноосвітніх навчальних закладів Василівської районної ради: «Степногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», «Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ст», «Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», «Приморська ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Балківська ЗОШ І-ІІ ступенів», Приморський НВК, «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч», Верхньокриничанський НВК, «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант».

Всього на Виставку було надано 172 паспорти конкурсних робіт.

За результатами проведення районного етапу Виставки та протокольного рішення журі (додається) були визначені роботи, які посіли перші місця та рекомендовані на обласний етап Виставки, який відбудеться також у заочній формі.

Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

1. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» Василівської районної ради Запорізької області Дашковській О.А. довести до відома директорів закладів освіти результати участі учнів у Виставці.

2. Директорам закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

1) проаналізувати підсумки Виставки;

2) відзначити роботу вчителів та керівників гуртків навчальних закладів, які підготували учасників та переможців районного етапу Виставки.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач Тетяна ГЕРОН

Список переможців районного етапу

Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

/Files/images/люблю і знаю свій рідний край (пори року).jpgІІ місце

КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст» ВРР ЗО

автор: Жартовська Злата 5 клас

«Люблю свій рідний край»

Керівник Ломейко Л.М.

/Files/images/сонячне дерево.jpgІІ місце

КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст» ВРР ЗО

автор: Дядюн Віолета 6 клас

«Сонячне дерево»

Керівник Ломейко Л.М.

/Files/images/весняний настрій.jpgIII місце

КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО

Хоменко Вікторія 8 клас

«Весняний настрій»

Керівник Ломейко Л.М

.

/Files/images/розквітали маки у житах.jpgIII місце

КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО

автор: Лоцман Яна 6 клас

«Розквітали маки у житах»

Керівник Ломейко Л.М.

/Files/images/квіти для мами.jpgIII місце

КЗ «Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО

автор Демчук Валентина 11 клас

«Квіти для мами»

Керівник Ломейко Л.М.

Кiлькiсть переглядiв: 218

Коментарi